Teomachia – karty mitologii

Karty2Po długiej przerwie mam dla Was krótki, ale treściwy wpis. Tym razem nie jest to recenzja, a moje „rękodzieło”, którym chcę się z Wami podzielić, bo a nuż się komuś przyda :)

Idzie o Teomachię. Po zakupieniu Mitologii Słowiańskiej zaczęło być niewygodnie losować karty bóstw, a kiedy pojawią się też Mity Cthulhu i ilość tych kart zwiększy się dwukrotnie, będzie to podejrzewam orka na ugorze.

Stąd pomysł na proste udogodnienie – karty Mitologii, stosowane tylko przy wyborze mitologii początkowych. 10 kart, jedna dla każdej mitologii/panteonu. Skorzystałem z grafik prosto z gry, instrukcji lub projektu na wspieram.to i przygotowałem dwa arkusze, których wydruk w pierwszej drukarni, jaka mi się napatoczyła, kosztował mnie 8 zł.

Karty1

Absolutnie nie jest to dodatek, który cokolwiek ciekawego do gry wnosi, może nawet część z Was uzna, że jest totalnie bez sensu – to nie drukujcie ;) Ale gdyby ktoś z Was chciał sobie takie udogodnienie sprawić, to pobierajcie, drukujcie i rozpowszechniajcie (tylko zostawcie notkę o autorze).

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.